Potražnja za boljim objektima koji se mogu koristiti tokom cijele godine dovela je do razvoja niza sintetičkih sportskih površina od kojih je sintetička trava postala jedna od najčešće korištenih i dobro prihvaćenih. Dramatični porast broja veštačkih teniskih terena je dokaz popularnosti površine sa mnogim igračima.
| Visina pilota | 10mm |
| Boja | Plavo |
| Stitch rate | 240 uboda / m |
| Mjerilo | 3/16 |
| Gustina | 50400 travnjaka / m2 |
| Paket | Roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |


P: Da li ste proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Kako o kvalitetu vaših proizvoda?
A: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testiranje habanja i test otpornosti na plamen.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 kvadratnih metara.
Q: Šta je sa vremenom?
A: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Možemo da obezbedimo veštačku travu za uređenje terena, veštački travnjak i travnjak.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularne oznake: travnjak za tenis, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, cijena, cijena














