Umjetni travnjak za teniske terene postoji već godinama i još uvijek je popularna alternativa održavanju pravih travnatih terena, pruža veću sposobnost upijanja šoka i udobnost igrača; hladnija površina za igru od tvrde podloge; prirodan i atraktivan izgled; i kada se instalira preko puta, veća ekonomičnost.
| Visina pilota | 10mm |
| Boja | Zelena |
| Stitch | 240 / m |
| Mjerilo | 3 / 16inch |
| Gustina | 50400 |
| Paket | Roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |



P: Da li ste proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Kako o kvalitetu vaših proizvoda?
A: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testiranje habanja i test otpornosti na plamen.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 kvadratnih metara.
Q: Šta je sa vremenom?
A: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Možemo osigurati umjetni travnjak za uređenje, sport i travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularne oznake: umjetna trava travnjak, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena














