Sintetičko golf zelenilo za kućne bašte koje se održava na niskom nivou zahteva se jer interesovanje za golf širom sveta nastavlja da raste. Posvećeni smo da vam pružimo visokokvalitetne prostorije za kratke igre. Naši proizvodi su dobro cijenjeni od strane mnogih naših kupaca.
| Visina pilota | 50mm |
| Boja | zeleno |
| Mjerilo | 5 / 8inch |
| Stitch | 160 / m |
| Gustina | 10080 |
| Paket | Roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |


P: Da li ste proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Kako o kvalitetu vaših proizvoda?
A: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testiranje habanja i test otpornosti na plamen.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 kvadratnih metara.
Q: Šta je sa vremenom?
A: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Možemo da obezbedimo veštačku travu za uređenje terena, veštačko postavljanje trave i crijep za travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularne oznake: veštačko stavljanje travnjaka, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, cena, cena














