Veštačka trava za veštačke trave koristi se za razne aktivnosti, jer se tlo može koristiti tokom cijele godine bez pogoršanja performansi. Renoviranje i zamena veštačke trave su takođe efikasni načini za prenošenje područja i odmah su spremni za upotrebu. Nema više čekanja da trava raste.
Sintetički travnjaci neće umrijeti od vrućine ljeta ili od hladne zime. Današnji proizvodi od veštačke trave mogu da se nose sa elementima uključujući užarene letnje vrućine bez isušivanja i umiranja. Tipičan vijek trajanja današnjih proizvoda je 8-10 godina.
Stvarna trava postaje neupotrebljiva kada se vrijeme okrene za najgore. S druge strane, umjetna trava sa sintetičkom travom , pogodna je za korištenje tijekom cijele godine. Dakle, golferima nije potrebno da skladište svoje klubove. Svi znamo da golf igrališta mogu obuhvatiti i hektare. Ovo može biti noćna mora za održavanje! Sa veštačkom travom , nema potrebe da investirate u vožnju na kosilici da biste obavili posao.

Specifikacija proizvoda
| Visina pilota / mm | 10/15 |
| Boja | Zelena |
| Mjerilo | 3/16 " |
| Šavovi / m | 300 |
| Gustina | 63000turfs / m2 |
| Podrška | Dvostruki PP + SBR lateks |
| Paket | Roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |
| UV tretman / otporan na vatru | Da |
Prednosti proizvoda i primjena
Prijatelj okoliša
Izuzetna odvodnja
Nema rupa ili istrošenih područja
Mekana, kompatibilna površina za igru
Pristupačnost za sve ljude
Cleaner Play Environment
Reduced Maintenance Work
Niži troškovi održavanja
Trajnost materijala
Otpornost na vremenske elemente
Estetski ugodan sa prirodnim izgledom i osjećajem
Opcije prilagođavanja

Paket i dostava
Pakirani u rolama: širina 2m ili 4m, duljina se može prilagoditi.
Vrijeme isporuke: 15-20 dana

P: Da li ste proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za umjetnu travu sa sintetičkom travom, mi sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Kako o kvalitetu vaših proizvoda?
A: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testiranje habanja i test otpornosti na plamen.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 kvadratnih metara.
Q: Šta je sa vremenom?
A: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Možemo osigurati umjetnu travu za uređenje, sport i travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularne oznake: umjetna trava sintetička trava travnjak, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena














