Umjetna trava za pejzaž i slobodno vrijeme.
Ako volite travu, ali ne želite nered, blato i održavanje, veštačka trava u vrtu ima travu za vas.
Šljunak i popločavanje mogu biti praktični, ali samo umjetna trava vam daje savršen travnjak - površinu koja se lako njeguje, sa mekoćom, odbijanjem i bojom prave trave!
Djeca i kućni ljubimci mogu igrati na njemu. Možete da sedite, sunčate se na njemu i uživate u njegovom bujnom izgledu u svim vremenskim uslovima - tako da nije bitno da li smo usred vrelog suvog perioda ili vlažnog leta kao što smo imali ove godine!
Primjena umjetne trave za vrt savršeno stvara zabavni prostor za djecu, koji će svakako voljeti njenu mekoću i nevjerojatan izgled.
Bez obzira šta se dešava sa našim vremenom, naša veštačka trava ostaje prelepa 365 dana u godini sa minimumom održavanja!

Specifikacija proizvoda
| Visina pilota / mm | 30 |
| Mjerilo | 3/8 " |
| Šavovi / m | 140 |
| Gustina | 14700 |
| Podrška | PP tkanina + Net + SBR lateks |
| Boja | Zelena |
| Fiber Shape | Stem Shape |
| Životni vijek | 8-10 godina |
| Širina rolne | 2m ili 4m ili prilagođeno |
| Dužina rolne | 25m ili prilagođeno |
Prednosti proizvoda i primjena
Nema više zalijevanja
Značajne kratkoročne i dugoročne uštede troškova
Nema više iscrpnog održavanja naše sintetičke trave
Naša veštačka trava je uvek zelena i uredna
Nema više rezanja
Nema više đubriva i pesticida
Nema više električne upotrebe za pogon pumpe za navodnjavanje
Nema više trulih palmi koje se nalaze pored rasprskivača za travu

Paket i dostava
Pakirani u rolama: širina 2m ili 4m, duljina se može prilagoditi.
Vrijeme isporuke: 15-20 dana
Popularne oznake: Vrtna umjetna trava














