Fudbalska sintetička trava je jedno od naših najpopularnijih predmeta, danas, lažna trava postepeno zamenjuje prirodnu travu, mnogi ljudi biraju sintetičku travu kao pokrivanje fudbalskog igrališta, u poređenju sa prirodnom travom, to je praktičnije i jeftinije.
| Boja | Zelena |
| Visina pilota | 50mm |
| Mjerilo | 5/8 |
| Stitch Rate | 160 |
| Gustina | 10080 |
| Paket | Roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |









P: Da li ste proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Kako o kvalitetu vaših proizvoda?
A: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testiranje habanja i test otpornosti na plamen.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 kvadratnih metara.
Q: Šta je sa vremenom?
A: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta sintetičkih travnjaka možete ponuditi?
O: Možemo osigurati umjetnu travu za uređenje, sport i travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularne oznake: sintetička travnata površina, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, cijena, cijena












