Dobar UV otpor JiangSen je napravio umjetnu travu za vaše dvorište, njegova zimzelena boja može trajati mnogo godina i može spasiti kućevlasnike tisuće dolara, bezbroj sati rada u dvorištu i sačuvati obilne količine vode. Domaćini s našom sintetičkom travom ne moraju kositi, oploditi, nositi se s goperima, niti koristiti otrovne kemikalije kako bi održali savršenstvo svog travnjaka.
| Boja | Zelena |
| Visina pilota | 40mm |
| Mjerilo | 3/8 |
| Stitch rate | 160 |
| Gustina | 16800 |
| Paket | Roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |









P: Da li ste proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Kako o kvalitetu vaših proizvoda?
A: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 50000 puta testiranje habanja i test otpornosti na plamen.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 kvadratnih metara.
Q: Šta je sa vremenom?
A: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Mi vam možemo ponuditi umjetnu travu za vaše dvorište, sport i travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularne oznake: umjetna trava za vaše dvorište, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena













